Весняні канікули дітей Лисичанська в славетних місцях Черкащини23.03.2015 року група дітей Лисичанської загальноосвітньої школи I-II ступенів №24 за запрошенням Черкаської облдержадміністрації в рамках співпраці навчальних закладів, міських та обласних  органів влади виїхали на екскурсію до Черкаської області.

Екскурсійна програма насичена зустрічами із школярами Черкаських шкіл, переліком туристичних поїздок по славетним місцям, зустрічами з цікавими      людьми. Це і державний історико-культурний заповідник «Чигирин», якому наданий статус національного, це і Замкова гора в Чигирині, це й Іллінська церква ХVІІ століття в Суботові, це й 1000-літній дуб Максима Залізняка в Холодному Яру, це і Канів з Тарасовою горою, музеєм Тараса Шевченка та Тарасовою світлицею, а також дивовижною панорамою на могутнім Дніпрі.        

Екскурсія буде тривати 5 днів і діти школи, яку допомогли відновити після активних бойових дій влітку небайдужі люди Черкащини, проведуть свої весняні канікули в містах, які  славні  величною історією: Чигирин, Суботів, Канів.