Вибір та замовлення підручників для учнів 2, 6 та 11 класівЗ 25 лютого по 28 березня 2019 року в Україні проводився відбір та замовлення  підручників для учнів  2, 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти, що будуть друкуватися у 2019 році за кошти державного бюджету.

Вже другий рік  спеціалісти та методисти  відділів освіти міських, районних рад та об’єднаних територіальних громад, бібліотекарі закладів освіти обласної комунальної власності, закладів професійної (професійно-технічної) освіти,  закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації здійснюють замовлення підручників для учнів через портал  ІСУО  (ДІСО) ТОВ «Нові знання».

Департаментом освіти і науки Луганської облдержадміністрації   завдяки плідній роботі всіх закладів освіти було вчасно узагальнено потребу в підручниках та результати надіслано до Інституту модернізації змісту освіти.

ІМЗО визначило оперативність виконання замовлення Луганською областю. За результатами цього завдання Луганщина увійшла до трійки лідерів по Україні.

Щиро дякуємо за плідну роботу!