НА ЛУГАНЩИНІ ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ДЖУРИ-20173 червня 2017 року у м. Кремінна завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Швидко пролетіли два дні змагань, позаду залишилися всі конкурси гри, хвилювання, радість перемоги і сум поразок. Настав день визначення переможців та їх нагородження.

На урочисте закриття гри та нагородження переможців завітав директор Департаменту освіти і науки Юрій Стецюк, привітав учасників з завершенням гри і взяв участь у церемонії нагородження призерів та переможців.

Слід зазначити, що різноманітність конкурсів надала можливість майже кожній команді-рою отримати перемогу в якомусь із них.

Так, у конкурсі «Ватра» І місце зайняв рій АРГОС Чмирівської ОТГ, ІІ місце – рій «Молода Січ» Новоайдарського району, ІІІ місце – «Яструб» Марківського району. Серед призерів конкурсу «Стрільба» рої АРГОС Чмирівської ОТГ (І місце), «Незламні» м.Сєвєродонецька (ІІ місце) та рій «Нащадки Кобзаря» Сватівського району (ІІІ місце).

Серед інших роїв також є призери:

рій «Молода Січ» Біловодського району – І м у силовому змаганні «Перетягування линви»;

рій «Патріот» Старобільського району – І м у конкурсі «Рятівник»;

рій «Козацький дух» Міловського району – ІІ м у конкурсі силовому змаганні «Перетягування линви»;

рій «Соколи» м.Рубіжне – ІІ м у конкурсі «Смуга перешкод». За підсумками двох днів гри визначилися переможці у комплексному заліку:

І місце посів рій АРГОС Чмирівської ОТГ;

ІІ місце – рій «Незламні» м.Сєвєродонецька;

ІІІ місце – рій «Чайка» Новопсковського району.

Усі переможці та призери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та цінними подарунками.

Гарні традиції формуються на цих змаганнях і сподіваємося, що між командами настільки зміцніють зв’язки, що самі по собі змагання все більше будуть нагадувати фестивалі дружби, ніж принципові битви за перемогу.

Що ж, бажаємо усім успіхів, а команді-переможниці подальших перемог на всеукраїнському етапі гри. Ми чекаємо Вас у наступному році на грі «Джура-2018».

  Переглянути більше фото.