Потяг Єднання України «Труханівська Січ» на Луганщині21 грудня зранку учасники 10-го Різдвяного «Агітаційного потягу» Св. Миколая, організація якого була спланована в рамках Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», прибули на Луганщину до міста Лисичанська. Уже не вперше наш край гостинно зустрічає хлопців та дівчат з усіх куточків України, які виконують роль своєрідного талісману, що об’єднуватиме й водночас оберігатиме від розбрату й непорозумінь нашу Батьківщину.

Гостей зустрічали заступник голови облдержадміністрації Лішик О.П.,  представники обласної та місцевої влади, учні та студенти закладів освіти міста Лисичанська, військовослужбовці батальйону «Луганськ-1».

Вітаючи їх, Ольга Петрівна відзначила консолідуючу роль учасників акції у справі патріотичного виховання молоді й українського суспільства в цілому.

Після урочистої зустрічі та обміну першими враженнями від приїзду гості відправилися до міста Кремінної, де відвідали Комунальний заклад «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Зустрів делегацію начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков. Він ознайомив присутніх з особливостями навчання й виховання майбутніх офіцерів Збройних Сил України, її захисників, та наголосив на тому, що держава у нас єдина й непереможна, поки є такі молоді патріоти, які здатні за неї боротися.

Ліцеїсти показали справжній військовий вишкіл у стройовій підготовці та вразили майстерним виконанням українських пісень під час марширування на плацу. Після чого дехто з хлопців, які вперше приїхали на Луганщину, виявили бажання вже наступного року вступити на навчання саме до цього закладу.

Надалі учасники акції вирушили до міста Сєвєродонецька, де їх радо приймали у Вищому професійному училищі № 92. Військовий оркестр 101-ої окремої бригади Збройних Сил України Генерального штабу України, який супроводжує молодь у подорожі, організував імпровізовану музичну програму для учнів та співробітників училища.

Переповнені позитивними емоціями, гості завтра вирушать до міста Сватового, де продовжать знайомство з Луганщиною.