Підготовка до навчального року: Кремінський районЗа дорученням голови облдержадміністрації з метою вивчення стану підготовки закладів освіти області до нового навчального року та осінньо-зимового періоду Кремінський район відвідали заступник голови облдержадміністрації Лішик О.П. та директор Департаменту освіти і науки Стецюк Ю.В.

В   рамках  візиту  відбулася  зустріч  з  головою Кремінської райдержадміністрації Чехутою Н.В., керівником відділу освіти Кремінської райдержадміністрації Кременчуцьким А.М.

Були обговорені питання підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року, створення опорних шкіл в районі та проведення капітальних і поточних ремонтів у школах та дошкільних навчальних закладах.

Як відзначила Наталя Чехута, в цьому році з районного бюджету були виділені значні кошти на проведення капітальних ремонтів навчальних закладів. Зараз роботи ще в розпалі, їх завершення планується до 20 серпня.

Гості оглянули Кремінську ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, а також опорну ЗОШ №1, в якій триває ремонт фасаду.

Також Лішик О.П. та Стецюк Ю.В. відвідали Кремінський професійний ліцей, Кремінську обласну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, комунальні заклади «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» та “Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” ІІ-ІІІ ступенів”.