Підготовка до навчального року: Попаснянський районЗа дорученням голови облдержадміністрації з метою вивчення стану підготовки закладів освіти області до нового навчального року та осінньо-зимового періоду 4 серпня 2017 року Попаснянський район відвідали заступник голови облдержадміністрації Лішик О.П. та директор Департаменту освіти і науки Стецюк Ю.В.

В рамках візиту відбулася зустріч з головою Попаснянської райдержадміністрації – керівником військово-цивільної адміністрації Шакуном С.В., начальником відділу освіти Попаснянської райдержадміністрації Донцовою М.А.

Були обговорені питання підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року, створення опорних шкіл в районі та проведення капітальних і поточних ремонтів у школах та дошкільних навчальних закладах.

Під час робочої поїздки були оглянуті Попаснянські ЗОШ №1, ЗОШ №21, ЗОШ №25, Новотошківський НВК та Троїцька ЗОШ.

Під час візиту присутні, оглянувши приміщення закладів, ознайомилися із їхніми матеріально-технічними базами, якістю проведених ремонтних робіт та з’ясовували нагальні потреби, на які необхідно додатково виділяти кошти. Зокрема, було прийнято рішення щодо сприяння у виділенні коштів на проведення укріплення стін в Троїцькій школі та закупівлі для неї нового опалювального котлу, переоблаштування актової зали та їдальні Новотошківського НВК, а також облаштування гігієнічних кімнат для дітей в опорній Попаснянській школі №1, ремонту системи опалення та коридорів в школі №21.