У Кремінній перебуває делегація Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв КрутУ жовтні 2018 року у рамках спільного проекту між Луганською та Львівською областями «Змінемо країну разом» Луганським обласним ліцеєм-інтернатом з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» та Львівським державним ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою  імені Героїв Крут було підписано Меморандум про співпрацю.

На виконання цього Меморандуму з 4 по 6 грудня ліцеї обмінялись делегаціями. У Львів відбула делегація з 4 ліцеїстів та 3 педагогів на чолі з заступником начальника ліцею з навчальної роботи полковником Олегом Чехутою.

У Кремінну прибули 6 ліцеїстів, вчитель української філології Богдана Микита та заступник начальника ліцею з виховної роботи, учасник АТО на сході України капітан Тарас Гривул.

Гостей зі Львова чекала насичена та різноманітна програма. В перший день львівські юнаки разом зі своїми однолітками з Луганського ліцею прийняли участь в  щоденному ритуалі підйому Державного Прапора України, після чого їх чекала зустріч з начальником ліцею полковником Валерієм Ємбаковим та цікава екскурсія ліцеєм, потім вони відправились на навчальні заняття. Після обіду усі разом були присутні на виховній годині, присвяченій 27-й річниці Збройних сил України.

5 грудня делегація Львівського ліцею у повному складі поклала квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам у м. Рубіжне та були присутні на урочистостях з нагоди свята Збройних Сил у Луганському обласному музично-драматичному театрі, після якого вони зустрілись з Командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим та виконуючим обов’язки голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Філем. Не менш насичена програма чекає юнаків 6 грудня.