Юні фізики Луганщини у ЛьвовіТабір «Левеня» Згідно з планом заходів щодо організації Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» у Львові проходив Всеукраїнський навчальний табір «Левеня». Цей тиждень, з 28 жовтня по 02 листопада був присвячений фізиці ― одній з найдавніших наук, без якої немислимий подальший розвиток людства, науці цікавій, захоплюючій, могутній. Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка гостинно приймав юних любителів фізики із усіх областей нашої країни.

Від Луганської області в роботі табору брали участь кращі учні-переможці фізичного конкурсу: Бобровнік Борис, Красніков Данііл, Михайлов Валерій, учні Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Сєвєродонецької міської ради та керівник Бардаш Олена Юріївна, директору комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

У рамках цього заходу були проведені цікаві й пізнавальні лекції, практичні заняття, олімпіада з фізики. Олімпіада дала можливість учням перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА. 

Після занять на учасників чекали інтелектуальні ігри у форматі «Що? Де? Коли?». Учні нашої області отримали перемогу у інтелектуальній грі-  зайняли ІІІ місце.

Цікавою була і культурна програма: знайомство з середньовічною історією і храмами міста Львова, перегляд вистави «За двома зайцями» Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, відвідування музеїв.

Усі члени команди отримали подарунки, але головне – це незабутні враження, нові знайомства з розумними й цікавими ровесниками з інших регіонів України.