ВРАЖАЮЧІ РЕЗУЛЬТАТИ ПОКАЗАЛИ ЛУГАНСЬКІ ВАЖКОАТЛЕТИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ!!!

13 нагород, 13 рекордів України та чемпіонство в загальнокомандних заліках – такі результати виступів наших важкоатлетів на всеукраїнській першості!

З 8 по 12 жовтня у місті Миколаїв проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років.

На змаганнях нашу область представляли 18 спортсменів.

За результатами виступів, спортсмени Луганщини вибороли 13 нагород (6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі), а також встановили 13 рекордів України.

У складі збірної команди області були й учні Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Так, чемпіонами у своїх вагових категоріях стали:

І місце – учень 9 класу ЛОЛІФКС Марк Лєванзов (в/к 55 кг), сума двоборства 192кг. Марк встановив два рекорди України. І місце – учениця 10 класу ЛОЛІФКС Юлія Наумчук,  (в/к 76 кг), сума двоборства  144 кг. І місце – учень 8 клвсу ЛОЛІФКС Микита Абакін,  (в/к 45 кг), сума двоборства 142 кг.

Срібло змагань виборола учениця 10 класу Анастасія Банченко (в/к 71кг), сума 120кг.

Бронзову  нагороду  завоювали Карина Коміссаренко – (в/к 49 кг), сума 116кг – встановила два рекорди України.

До п’ятірки кращих спортсменів увійшла й учениця 9 класу Ксенія Куслива (в/к 59кг), посівши 4 місце.

Щиро вітаємо спортсменів області та їх тренерів!