Кубок України з параплавання

З 6 по 9 квітня 2021 року у м. Кам’янське Дніпропетровської області пройшов Кубок України з параплавання, у якому брала участь команда Луганської області, до складу якої входять спортсмени з Кремінської обласної спеціальної школи.

У змаганнях брали участь понад 200 спортсменів з різних областей України. Наші параплавці змагалися з найсильнішими спортсменами й показали неймовірний результат. За підсумками чемпіонату у напруженій боротьбі спортсмени вибороли рекордні 25 медалей: 3 золотих, 11 срібних та 11 бронзових.

Отже, п’єдестал Кубка України з параплавання змогли підкорити наступні учні Кремінської обласної спеціальної школи:

• Куценко Роман, учень 8-А клас – 2 місце (150м к/пл.), 2 місце (50м н/сп.), 2 місце (50м в/ст), 3 місце (50м брас), 3 місце (100м в/ст.), 3 місце (200м в/ст.);
  • Поліщук Ганна, учениця 8-А класу – 1 місце (50м брас), 2 місце (150м к/пл.), 2 місце (200м в/сп.), 2 місце (50 бат), 2 місце (100м в/ст.), 2 місце (50м в/ст.)

Слід зазначити, що конкуренція на чемпіонаті була настільки високою, що навіть виконання нормативу кандидата в майстри спорту Грачовою Діаною, ученицею 8-А класу, не гарантувало завоювання медалей. Таким чином, висловлюємо вітання щодо виконання наступних спортивних нормативів:

• Куценко Роман виконав норматив Майстра спорту України;
  • Грачова Діана виконала норматив кандидата у Майстри спорту України;

Поліщук Ганна на дистанції 50м брас встановила рекорд України!

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з вагомими здобутками і бажаємо здоров’я та успішних стартів!