ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

20 квітня 2019 року на території Центрального міського парку м. Сєвєродонецька відбувся Чемпіонат Луганської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. Організаторами заходу були Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. У заході взяли участь вихованці позашкільних закладів мм Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Міловського, Попаснянського районів та команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Для багатьох вихованців ці змагання – перші старти зі спортивного орієнтування. 60 учасників Чемпіонату змагались на короткій дистанції «за вибором» у шести групах: Ч-12, Ж-12, Ч-14, Ж-14, Ч-16, Ж-16.

За підсумками змагань визначилися переможці:

У групі Ч-12 усі призові місця посіли представники м. Лисичанська: І місце – Копилов Артем, ІІ місце – Карук Микита, ІІІ – Галков Даніїл.

У групі Ж-12 призерами стали: І місце – Злобіна Катерина (м.Сєвєродонецьк); ІІ – Десятниченко Тетяна (Попаснянський район); ІІІ – Кужельна Гання (Попаснянський район).

У групі Ч-14 посіли І місце– Бондаренко Ілля (м. Сєвєродонецьк); ІІ – Новосьолов Савелій (ЛОЦДЮТК); ІІІ – Барбарук Олександр (м. Сєвєродонецьк)

У групі Ж-14 відзначились представниці Луганського обласного центру ДЮТК Пономарьова Лілія (І місце) та Плужнік Дарина (ІІІ місце) і представниця м. Рубіжного Рибіна Олександра (ІІ місце).

Серед юнаків групи Ч-16 призерами стали сєвєродончани Яшник Данило (І місце), Биков Ярослав (ІІ місце) і рубіжанин Куковякін Андрій який посів ІІІ місце.

У групі Ж-16 призові місця розподілилися наступним чином: І – Гребенюк Єлизавета (м. Рубіжне), ІІ – Гапочка Дар’я (Попаснянський район), ІІІ – Дівенок Ірина (м. Сєвєродонецьк).

Ми вітаємо учасників та їх тренерів з перемогами та бажаємо успіхів у подальшому.

Організатори змагань висловлюють подяку Федерації спортивного орієнтування Луганської області, Партульній поліції Луганської області, Сєвєродонецькій ланці загону швидкого реагування Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, медикам екстреної медичної допомоги за надану допомогу та чергування під час проведення змагань.