ЧОТИРИ МЕДАЛІ ПРИВЕЗЛИ ЛУГАНСЬКІ СПОРТСМЕНИ З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ!

З 1 по 3 лютого 2018 у Черкасах відбувся чемпіонат України серед кадетів з греко-римської боротьби. Всього у змаганнях національної першості взяли участь більше 300 спортсменів з 20 областей України.

Луганську область на змаганнях представляли: Швець Богдан (вагова категорія  45 кг), Тарасенко Данило (в/к 48 кг), Соловйов Кирило (в/к 48 кг), Нефьодов Давид (в/к 48 кг), Корєєв Данило (в/к 51 кг), Байрамов Нурлан (в/к 55 кг), Шестопалов Леонід (в/к 60 кг), Ладік Олексій (в/к 60 кг), Лантух Ярослав (в/к 60 кг), Політаєв Микита (в/к 65 кг), Сичов Ростислав (в/к 65 кг), Кравченко Владислав (в/к 65 кг), Коробенко Ростислав (в/к 65 кг), Дорошенко Денис (в/к 71 кг), Самарський Олександр (в/к 71 кг), Подакін Артем (в/к 80 кг), Ноженко Юрій (в/к 80 кг), Ковальов Олег (в/к 80 кг), Любімов Микола (в/к 92 кг), Ляхов Богдан (в/к 92 кг), Калашніков Святослав (в/к 110 кг).

За результатами всеукраїнської першості спортсмени  області вибороли срібні та бронзові винагороди. Так, четверо учнів Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної і спорту Артем Подакін у своїй ваговій категорії 80 кг посів почесне друге місце, а бронзовими призерами змагань стали: Святослав Калашніков (в/к 110 кг), Богдан Ляхов (в/к 92 кг) та Микита Політаєв (в/к 65 кг).

Ще два учні спортивного ліцею-інтернату, 8-класник Данило Тарасенко (в/к 48 кг) та 11-класник Олег Ковальов (в/к 80 кг), увійшли до десятки кращих спортсменів.

Крім цього, команда Луганської області вийшла у ТОП-10 кращих команд України, посівши 7 командне місце! А четверо борців та їх тренер Сергій Коротких планують прийняти участь у Гімназіаді, яка буде відбуватися 2-3 травня 2018 року у Марокко!