Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації щиро вітає трьох талановитих учнів та учениць, які гідно представили Луганщину у фіналі Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка у 2025–2026 навчальному році.
Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України від 30 січня 2026 року № 08 «Про підсумки проведення Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка у 2025–2026 навчальному році»
Дипломами фіналістів очного етапу нагороджено:
- Коржову Поліну, ученицю 10 класу Ліцею «Перспектива» Троїцької селищної ради;
- Коржова Данила, учня 9 класу Ліцею «Перспектива» Троїцької селищної ради;
- Бондарєву Сніжану, ученицю 10 класу Комунального закладу «Сватівський ліцей № 6» Сватівської міської ради Луганської області.
Ми пишаємося нашими юними хіміками, їхньою наполегливістю, інтелектуальною сміливістю та прагненням до наукового пошуку.
Бажаємо, щоб ця перемога стала лише першим кроком до великих відкриттів і майбутніх професійних успіхів!
