ВІТАЄМО ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ ЛУГАНЩИНИ — ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ХІМІКІВ



Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації щиро вітає трьох талановитих учнів та учениць, які гідно представили Луганщину у фіналі Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка у 2025–2026 навчальному році.

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України від 30 січня 2026 року № 08 «Про підсумки проведення Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка у 2025–2026 навчальному році»

 

Дипломами фіналістів очного етапу нагороджено:

  1. Коржову Поліну, ученицю 10 класу Ліцею «Перспектива» Троїцької селищної ради;
  2. Коржова Данила, учня 9 класу Ліцею «Перспектива» Троїцької селищної ради;
  3. Бондарєву Сніжану, ученицю 10 класу Комунального закладу «Сватівський ліцей № 6» Сватівської міської ради Луганської області.

Ми пишаємося нашими юними хіміками, їхньою наполегливістю, інтелектуальною сміливістю та прагненням до наукового пошуку.

Бажаємо, щоб ця перемога стала лише першим кроком до великих відкриттів і майбутніх професійних успіхів!