ВІТАЄМО ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ/УЧЕНИЦЬ ЛУГАНЩИНИ



Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації вітає 22 переможця Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Наказом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  від 26 лютого 2026 р. № 21 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

 

Нагороджена  Грамотою за ІІ місце у І віковій (6-11 років) категорії:

 

  • Павленко Дар’я, учениця Куземівського ліцею Коломийчиської сільської ради Сватівського району Луганської області.

 

Нагороджені  Грамотою за ІІІ місце у І віковій категорії (6-11 років):

 

– Красножон Поліна, учениця ліцею «Перспектива» Троїцької селищної ради Луганської області;

– Вихрук Софія, учениця Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області;

– Черномаз Дмитрій, вихованець гуртка «Креативні рученята» Комунального закладу «Сватівський ліцей № 6» Сватівської міської ради Луганської області.

Нагороджена  Грамотою за ІІ місце у ІІ віковій категорії (12-16 років):

 

– Опришко Катерина, учениця Білокуракинського ліцею Білокуракинської селищної ради Луганської області.

Нагороджена  Грамотою за І місце у ІІІ віковій категорії (молодь 17 років, дорослі):

 

– Кирильчук Долина, вчитель біології Ліцею «Перспектива» Троїцької селищної ради Луганської області.

Нагороджені  Грамотою у номінації «Дідух» Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»:

 

– Іллєнко Ганна, учениця 6 класу Лисичанської гімназії № 9 Сєвєродонецького району Луганської області вихованка гуртка  «Лікарські рослини» Луганського ОБЛЦЕНТУМ;

–  Кутузова Каміла, учениця Лисичанського ліцею № 7 Сєвєродонецького району Луганської області вихованка гуртка «Чарівний пензлик»;

– Анащенко Віра, учениця Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади Сіверськодонецького району Луганської області;

– Анащенко Олександра, учениця Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади Сіверськодонецького району Луганської області;

– Літвінова Дарина, учениця Білолуцького ліцею Білолуцької селищної ради Старобільського району Луганської області.

Нагороджені  Грамотою у номінації «Подарунок воїну»:

 

–  Геєнко Марія, учениця Лисичанського ліцею № 13 Луганської області;

– Андрющенко Ольга, учитель математики ліцею «Перспектива» Троїцької селищної ради Луганської області;

– Стародубцев Дмитро, вихованець гуртка «Майстерня творчості» Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади Сіверськодонецького району Луганської області;

– Васильченко Анатолій, учень Лиманського ліцею Старобільської міської ради Луганської області;

–  Макогон Артем,  учень Лиманського ліцею Старобільської міської ради Луганської області;

–  Лобода Марія, учениця Кремінського ліцею № 3 Кремінської міської ради Луганської області;

–  Лобода Олександр, учень Кремінського ліцею № 3  Кремінської міської ради Луганської області

–  Гурин Кіра, учениця Красноріченського ліцею Красноріченської селищної ради Луганської області;

– Літвінов Костянтин, учень Лиманського ліцею Старобільської міської ради Луганської області;

– Самойлова Поліна, вихованка гуртка «Лікарські рослини» Луганського ОБЛЦЕНТУМ, учениця 6 класу Лисичанської гімназії № 9 Луганської області;

–  Лукіна Аліна, вихованка гуртка «Лікарські рослини» Луганського ОБЛЦЕНТУМ, учениця 6 класу  Лисичанської гімназії № 9 Луганської області.

Дякуємо Вам, талановиті луганці,  за майстерність, глибоку любов до українських традицій та вміння зберігати й примножувати культурну спадщину нашого народу! Бажаємо нових ідей, натхнення та яскравих перемог!