День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні



День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – це день глибокої шани, скорботи та вдячності всім, хто боровся за свободу, мир і майбутнє людства.

Ми вшановуємо подвиг українців, які у роки Другої світової війни стали на захист рідної землі, мужньо протистояли нацизму та заплатили надзвичайно високу ціну за мирне життя наступних поколінь.

Сьогодні ці події набувають для українського народу особливого значення. Україна знову змушена боронити свою незалежність, свободу та право на власне майбутнє. Як і тоді, наш народ демонструє силу духу, єдність і незламність у боротьбі проти агресора.

Освітяни Луганщини навіть у найскладніших умовах залишаються прикладом стійкості, відповідальності та відданості своїй справі. Саме завдяки вашій щоденній праці, підтримці дітей і молоді, збереженню української освіти та національних цінностей ми продовжуємо будувати майбутнє нашої держави.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх загиблих у Другій світовій війні та сучасній боротьбі за Україну. Висловлюємо щиру вдячність Захисникам і Захисницям, які сьогодні виборюють мир і свободу для нашої держави.

Пам’ятаємо. Перемагаємо. Єднаємося заради майбутнього України.

Слава Україні!

В.о. директора Департаменту                                            Тетяна ПОСКРЯКОВА