Дорогі освітяни, діячі культури, представники молодіжного руху та спортивної спільноти Луганщини!



Щиро вітаю вас із 88-ю річницею утворення Луганської області!

Сьогодні ми відзначаємо не просто дату в календарі, а день, який об’єднує покоління людей, закоханих у свій рідний край. Луганщина – це земля сильних, працьовитих і талановитих людей, які завжди вміли творити, навчати, надихати, перемагати та впевнено йти вперед.

Особлива вдячність усім, хто присвятив своє життя освіті, культурі, роботі з молоддю та розвитку спорту. Саме ви формуєте майбутнє, зберігаєте духовні цінності, виховуєте патріотичну, освічену й активну молодь, примножуєте славу Луганщини своїми здобутками та щоденною працею.

Сьогодні наш край переживає непрості часи, але його серце продовжує битися в кожному з нас. У наших спогадах, традиціях, досягненнях і мріях живе Луганщина, яку ми любимо, бережемо та неодмінно відродимо.

Нехай цей день стане нагодою для гордості за рідний край, віри у його майбутнє та впевненості в нових звершеннях. Бажаю всім міцного здоров’я, миру, наснаги, добробуту, професійних успіхів і невичерпної енергії для реалізації найсміливіших задумів.

Зі святом! З Днем Луганської області!

З повагою

Директор Департаменту освіти, культури, молоді та спорту

Луганської обласної державної адміністрації                                                                       Олексій БЛЬОСКІН