У Києві триває особистий чемпіонат України зі стрибків у воду, який є одним із ключових етапів відбору спортсменів до участі в чемпіонаті Європи. Континентальна першість наприкінці липня відбудеться у Парижі.
У змаганнях беруть участь найсильніші спортсмени з семи регіонів України, які демонструють високий рівень підготовки та спортивної майстерності у боротьбі за нагороди національного чемпіонату.
За підсумками перших стартів у синхронних стрибках представники Луганщини вибороли дві медалі. Срібними призерками у змаганнях серед жінок на вишці стали Діана Шевченко та Соф’я Есман. Бронзову нагороду серед чоловіків здобув Ілля Азаров у парі з представником Вінницької області Кирилом Петрусевичем.
Щиро вітаємо спортсменів та їхніх наставників із вдалим виступом на чемпіонаті України! Бажаємо нових спортивних досягнень, успішного проходження відбору та гідного представлення України на міжнародній арені.
