Луганщина перемагає! Об’єднаймося ж, брати мої!



Підбито підсумки IV (фінального) етапу XХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням,  «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Цьогоріч творчі роботи мали відповідати гаслу Тараса Шевченка – «Вогонь запеклих не пече».

У номінації «Література» переконливу перемогу здобула учениця БІЛОВОДСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 1 БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Ярослава Ткаченко, яка разом із наставницею Іриною Миколаївною Мельник створила щемливий «Лист із вічності: серце, що обрало волю (Звернення лейтенанта Владислава Мельника до молоді)», який членкині журі  Олександра Грабовська та Ліна Миронюк одностайно оцінили як найкращий в Україні. Ліна Миронюк зазначила: «Робота Ярослави Ткаченко  високої якості. Уважаю, твір можна публікувати й навіть використовувати у форматі моновистави на виховних заходах. Зізнаюсь: плакала, коли читала».

Високо оцінило журі номінації «Історія України і державотворення» колективну роботу дослідників Гімназії № 3 міста Рубіжного Луганської області Ніколь Валіхель, Даніїла Шароніна, Костянтина Боклова, Гліба Несмашного під керівництвом Олександри Петрівни Заліпи. І місце. 

Вітаємо переможців та їхніх наставників і бажаємо подальших успіхів!