Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації щиро вітає 15 талановитих учнів та учениць, які стали призерами та фіналістами Всеукраїнського турніру юних біологів «NEOBIO» у 2025/2026 навчальному році.
Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України від 05 лютого 2026 року № 13
Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:
Сало Вікторію, капітанку команди «Еко-Варта», ученицю 10 класу Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області.
Дипломами фіналістів ІІ етапу Всеукраїнського турніру юних біологів «NEOBIO» нагороджено:
- Волкова Владислава, учня 11 класу КУ «Попаснянський ліцей №24» Попаснянської міської територіальної громади Луганської області
- Батог Наталію, ученицю 11 класу Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району
- Осьмачко Аліну, ученицю 9 класу Попаснянського ліцею №25 Попаснянської міської територіальної громади Сєвєродонецького району
- Кунченко Мирославу, ученицю 9 класу Попаснянського ліцею №25 Попаснянської міської територіальної громади Сєвєродонецького району
- Удовенко Вероніку, ученицю 11 класу КУ «Комишуваський ліцей» Попаснянської міської територіальної громади
- Сорокіну Альбіну, ученицю 11 класу КУ «Попаснянський ліцей №24» Попаснянської міської територіальної громади
- Нейман Владу, ученицю 10 класу Попаснянського ліцею №25 Попаснянської міської територіальної громади Сєвєродонецького району
- Омельченка Максима, учня 11 класу КУ «Попаснянський ліцей №24» Попаснянської міської територіальної громади
- Кобицьку Діану, ученицю 9 класу Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району
- Маркелова Арсенія, учня 9 класу Попаснянського ліцею №25 Попаснянської міської територіальної громади Сєвєродонецького району
- Фесенко Надію, ученицю 9 класу Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району
- Шедловську Аліну, ученицю 11 класу КУ «Попаснянський ліцей №24» Попаснянської міської територіальної громади
- Лисака Михайла, учня 10 класу Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району
- Марченка Владислава, учня 11 класу КУ «Попаснянський ліцей №24» Попаснянської міської територіальної громади
Департамент освіти і науки Луганської облдержадміністрації висловлює щиру подяку всім учасникам, їхнім педагогам і наставникам за високий рівень підготовки, наполегливість та відданість науковому пошуку.
Бажаємо подальших успіхів, нових відкриттів і впевненого руху до професійного становлення!
