Учень із Сіверськодонецька став призером Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики



З 6 по 10 травня 2026 року у місті Луцьк відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап учнівської олімпіади з інформатики, у якому взяли участь найкращі юні знавці предмета з усіх регіонів України.

За результатами змагань учень 10-А класу Ліцею «Колегіум» міста Сіверськодонецька Луганської області Матвій Грицина виборов ІІІ місце серед 44 учасників-десятикласників.

Підготувала призера вчителька-наставниця Ганна Руднєва.

Щиро вітаємо Матвія та його наставницю з вагомим досягненням, бажаємо нових успіхів, натхнення та подальших перемог!

Дякуємо педагогам і батькам за підтримку та внесок у розвиток талановитої молоді Луганщини.