У Луганській області відбулася нарада щодо проведення ЗНОDSCF3256У м. Сєвєродонецьку Луганської області 26 травня 2015 року пройшла інструктивно-методична нарада для відповідальних за проведення ЗНО, уповноважених осіб, відповідальних за пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання міст Сєвєродонецька та Старобільська, спеціалістів відділів освіти з питань середньої освіти.

Відкрила нараду Тетяна Єловська, в. о. директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, начальник відділу ліцензування, атестації та роботи з персоналом.

DSCF3263Із привітальним словом звернулася до учасників наради Ольга Лішик, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації. Вона розповіла про перебіг ЗНО 2015 року в регіоні та про перші успіхи учнів Луганщини.

   

DSCF3273Про результати проведення ЗНО з української мови і літератури, організацію та проведення основної та додаткової сесій у Луганській області доповів Юрій Стецюк, проректор Луганського ОІППО з питань моніторингу якості освіти та ЗНО.

Проректор ЛОІППО зауважив, що на основну та додаткову сесії ЗНО—2015 в Луганській області зареєструвалися 4137 осіб, із них: випускники цього року — 3397 осіб, випускники минулих років — 740 осіб. Більше всього зареєструвалося осіб у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Старобільському районі, місті Рубіжному.

Для проведення ЗНО залучено 951 педпрацівник, створено 10 пунктів тестування. Усі пункти відповідають вимогам МОН України та Українського центру оцінювання якості освіти.

Юрій Стецюк підкреслив, що для осіб, які проживали або проживають на територіях, де здійснюється АТО, і які через поважні причини не змогли взяти участь у додатковій сесії з української мови і літератури 9 червня 2015 року, повторну додаткову сесію з цього предмета буде проведено 27 червня 2015 року.

На особливостях проведення основної та додаткової сесій ЗНО—2015 акцентував увагу Володимир Власов, директор Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

DSCF3281DSCF3292DSCF3296DSCF3287 Також до слова запрошувалися представники Департаменту охорони здоров’я, МВС, ДСНС, служби спецзв’язку, які розповіли учасникам про свою роль у підготовці та проведенні ЗНО.

DSCF3291Завершилася нарада інструктажем для педпрацівників, залучених до проведення основної та додаткової сесії ЗНО у червні-липні 2015 року, який провела Лариса Лащенко, заступник директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

        Учасники наради побажали один одному успішного проведення ЗНО, а учням Луганщини — найкращих результатів.