Із 5 по 31 грудня 2025 року в дистанційному форматі відбувся обласний флешмоб «Тепло сердець для ЗСУ!», метою якого виховання патріотизму, вдячності Збройним Силам України та популяризація цінностей безпеки й єдності серед молоді. Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.
До флешмобу приєдналися понад 1200 учасників із 66 закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та професійної освіти Луганщини. Учні, вихованці, здобувачі освіти передавали теплі слова підтримки й безмежної любові, мрії про мир і побажання перемоги. Вони створили різдвяно-новорічні привітання для своїх татусів та їхніх побратимів, які служать у лавах Збройних Сил України.
Серед робіт учасників флешмобу: патріотичні малюнки, яскраві листівки, новорічні поробки наповнені світлими барвами та символами незламності, а відео звернення — щирими емоціями й підтримкою. Нитяний янгол-оберіг, що символізує захист і добрі побажання. Яскрава алмазна підвіска з українським орнаментом, створена з особливою старанністю.
Усі роботи вирізнялися творчістю та майстерністю, а їхнє головне послання звучало єдиним голосом: подяка нашим захисникам, які щодня боронять Україну!
Особливим моментом флешмобу стало вшанування пам’яті краян, які віддали своє життя за свободу та майбутнє України. Учасники згадали імена тих, хто назавжди залишився у серцях громади, схилили голови перед їхнім подвигом та засвідчили вдячність їхнім родинам. Герої не вмирають — вони живуть у нашій пам’яті, у вдячності та у нашій боротьбі за світле майбутнє.
Учні, вихованці та колективи шкіл і гуртків зібрали і передали посилки для наших воїнів. У кожній такій коробці — потужний заряд енергії та любові, який так необхідний там, на “нулі”.
Підтримка захисників є щирим проявом безмежної вдячності й піднесення бойового духу українських військових. Захисники мають знати: про них пам’ятають, на них чекають, у них вірять усі — від малого до великого.
Флешмоб став не лише способом висловити вдячність, а й символом єдності та віри у спільну перемогу.
Усі роботи учасників можна переглянути на сторінці Facebook Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства за посиланням: https://www.facebook.com/profile.phpid=100057565834589.
Разом передаємо тепло сердець для ЗСУ!
