Артем Лисогор привітав з випускним ліцеїстів Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою«Сьогодні у доросле життя пішло покоління, дорослішання яких припало на повномасштабну війну. Ці діти знають як це – навчання у підвалах, під обстрілами, та втрата рідного дому», – зазначав голова Луганської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Наша молодь сьогодні обирає саме військову сферу. Такі вмотивовані та молоді люди як ніколи потрібні країні. Цьогоріч, ліцейську присягу разом з юнаками вперше склали і 18 дівчат.

Сьогодні їх життєвий шлях тільки розпочинається. Всі, без виключення, 11 юнаків стали кандидатами для вступу до закладів вищої військової освіти України.

«Головне побажання – аби свою кар’єру вони будували вже в мирній, суверенній Україні. Адже саме заради цього сотні випускників ліцею прямо зараз гідно виконують бойові завдання на передовій. У різних військових формуваннях та частинах, на різних посадах та ділянках фронту, але однаково – наближають нашу Перемогу!», – наголосив очільник Луганщини.

Нині Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою є єдиним закладом Луганщини, який працює офлайн, релокований на Київщину. У вересні 2023 на перший курс вступили 69 осіб, а 3 вересня напередодні Дня Захисників та Захисниць разом з юнаками вперше склали присягу 18 дівчат.

На 27-й випуск ліцеїстів завітали також представники Березанської громади, керівництво Київської області та представники військових структур.