Вернісаж професій11 жовтня 2017 року Луганщина відродила чудову традицію проведення профорієнтаційних конкурсів обласного значення. На базі Вищого професійного училища № 92 м. Сєвєродонецька відбувся обласний профорієнтаційний конкурс «Вернісаж професій», мета якого – презентація досягнень та здобутків професійно-технічних навчальних закладів Луганської області.

Організаторами конкурсу стали Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області спільно з громадською організацією «Асоціація освітян Луганщини».

Серед гостей та присутніх були роботодавці районів та області, інвестори, представники територіальних громад, обласного, районних та міських центрів зайнятості, школярі випускних класів м. Сєвєродонецька. На запрошення організаторів заходу відгукнулися представники Асоціації сільськогоспвиробників Луганської області, Українського лікарського товариства Луганщини.

Відкрив урочистості та привітав присутніх Стецюк Юрій Вікторович, директор Департаменту освіти і науки. Він наголосив на важливості проведення профорієнтаційних заходів з популяризації робітничих професій у нашому регіоні й побажав командам-учасникам гідно виступити та перемогти.

Профорієнтаційний конкурс «Вернісаж професій» проходив у два етапи.

Під   час   першого    етапу   професійно-технічні   навчальні   заклади   продемонстрували   експозиції,   у  яких    були    представлені    інформаційні    банери,    демонстраційні    моделі,    друковані   профорієнтаційні    матеріали,     відеоролики.     Проводилися   майстер-класи   з   перукарського   мистецтва,   малювання   хною,   кулінарної   та кондитерської справи, бойових мистецтв та нігтьового дизайну. У ІІ етапі конкурсу учнівські колективи художньої самодіяльності яскраво презентували в театралізовано-музичних композиціях свої навчальні заклади та професії, за якими навчаються.

Проведений уперше за останній час щорічний обласний профорієнтаційний конкурс «Вернісаж професій» став своєрідною підготовкою закладів профтехосвіти до участі у всеукраїнській виставці «Сучасні заклади освіти», що відбудеться у м. Києві в березні 2018 року.

  Більше фото можна переглянути на сторінці у facebook