«Вишиванка – поема життя, закодована вічність в узорах»Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Упродовж тижня учні КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» долучилися до відзначення Всесвітнього дня вишиванки та провели наступні заходи: відвідали шкільну музейну кімнату, переглянули фільм про вишиті сорочки, випустили стіннівку «Вишиванка – код життя», провели акцію «Одягни вишиванку» та флеш-моб «Я по світу іду у вишиванці», у шкільній бібліотеці ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Читаємо вишиванку як книгу», організували виставку дитячих робіт «Одягни рідну землю у вишиванку» тощо.

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.