Ви – надія України на її безпечне майбутнє, – Сергій Гайдай випускникам Кадетського корпусу в КреміннійУрочистості відбулися сьогодні, 29 травня, на сучасному стадіоні Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії».

«Кожен із вас, хоч і в юному віці, але цілком усвідомлено обрав цей відповідальний шлях, – звернувся до 104 випускників ліцею голова облдержадміністрації Сергій Гайдай. – Можливо не всі, але переважна більшість продовжуватиме здобуття спеціальності в військових вишах країни. Пам’ятайте, що ви – надія України на її безпечне майбутнє!»

Як розповів начальник ліцею бригадний генерал Валерій Ємбаков, всі хлопці 24-го випуску пройшли фахову підготовку та готові до здобуття вищої освіти у навчальних закладах сектору оборони і національної безпеки.

Привітати випускників ліцею завітали начальник штабу – перший заступник Командувача Об’єднаних сил генерал-майор Володимир Кидонь, заступниця голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська, директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Юрій Стецюк, командир оперативно-тактичного угрупування «Північ» полковник Володимир Горбатюк, начальник Головного управління національної поліції в Луганській області полковник поліції Олег Григоров, начальник Луганського прикордонного загону полковник Юрій Петрів.

Усім 104 випускникам військового ліцею сьогодні вручені свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Також цього дня на території ліцею військові організували виставку озброєння та техніки, яка використовується ООС.