Всеукраїнський ювілейний ХХ диктант національної єдності відбувся!Ювілейний ХХ диктант національної єдності цього року відбувся 9 листопада. У День української писемності та мови виконуюча обов`язки директора Департаменту освіти і науки  Луганської обласної державної адміністрації Тетяна Ткачова та працівники Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації взяли участь у флешмобі й приєдналися до події.

Цьогоріч підготовку диктанту доручили трьом фахівцям. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читала диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.

Пряма трансляція спецпроекту розпочалась о 9:00 і здійснювалась на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура. Ведучі у студії розказали історію диктанту. Сам же радіодиктант почався о 9:30.

Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. 

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.