Відбувся звітний концерт театральної студії «КЛАС» Будинку дитячої творчості Кремінської районної радиПершого листопада  2018 року в актовій залі  Кремінської школи-гімназії відбувся звітний концерт театральної студії «КЛАС» Будинку дитячої творчості Кремінської районної ради на присвоєння почесного звання «Зразковий театральний колектив». Колективом керує його натхненник і режисер Лідія Щолок. Підтримати своїх улюбленців прийшли справжні шанувальники театрального мистецтва: голова Кремінської РДА Наталя Чехута, голова Кремінської районної ради Володимир Прокопенко, міський голова Юрій Прокопенко, т.в.о. начальника відділу освіти Людмила Горбачова, начальник відділу культури Інна Боряська, начальник відділу зв’язків із громадськістю та внутрішньої політики Ірина Драньова, часті гості виступів колективу офіцери ЦВС «Луганськ» (СІМІС) на чолі з командиром, член Національної спілки письменників Ганна Гайворонська, представники культурно-просвітницьких закладів, громадськість, педагоги, батьки.

Професійне журі та глядачі захоплено переглянули виступ агітбригади «Купи – продай», презентацію діяльності колективу. Зі словами вдячності до керівника  звернулися  випускники театрального колективу «КЛАС» Олена Борисенко та Варвара Кабаргіна.

 Присутні мали  змогу  познайомитися з украй актуальною виставою «білої ластівки Донбасу», члена Національної спілки письменників України Ганни Гайворонської «Війна в Божому винограднику» про події на Луганщині в серпні-вересні 2014 року, яку вже показано в Києві, Львові, Жовкві, Крехові, на Сколівщині Львівської області. Зі сльозами на очах, стоячи, уся зала разом із акторами та автором у єдиному пориві у фіналі п’єси виконала Гімн України, а потім лунали оплески та крики «Браво». Виконавська майстерність, глибина та різноманітність репертуару, відданість сцені – основоположні для театральної студії «КЛАС» під керівництвом Лідії Щолок, яка  подякувала всім шанувальникам  і партнерам за підтримку, сказавши своїм вихованцям: «Той, у кого душа в полоні театру, можливо, і не стане професійним актором, але гідною Людиною – беззаперечно».

Зі зворушливими словами до вихованців театрального гуртка звернулася голова Кремінської РДА Наталя Чехута, яка відзначила дітей і їхнього керівника Лідію Щолок за високе мистецтво, плідну співпрацю, волонтерську діяльність.       

 Секретар журі Наталія Жукова сказала, що вистава торкнула її серце та душу, бо пройшла через її долю, відзначила актуальність репертуару, високий ідейно-художній рівень, оригінальність режисерського задуму, а заступник голови журі Олександр Бірістюков наголосив на тому, що колектив відзначається високою сценічною культурою виконавців, діалогом із глядацькою аудиторією, умінням поєднати різні види мистецтва – театр, музику, танок, вокал.

 Щирі слова привітання та подарунки студійці також отримали від міського голови Юрія Прокопенка, т.в.о. начальника відділу освіти Людмили Горбачової, офіцерів ЦВС «Луганськ», громадської активістки Н.Вітко, батьківського комітету. Свято театру завершилося побажаннями нових творчих злетів.