Відбувся семінар-тренінг «Забезпечення умов для реалізації концепції Нова українська школа – ключовий обов`язок місцевих органів влади»З 04 по 06 липня 2018 року у в м. Кремінна відбувся семінар-тренінг для керівників відділів освіти, директорів пілотних шкіл «Забезпечення умов для реалізації концепції Нова українська школа – ключовий обов`язок місцевих органів влади».

Семінар організований Департаментом освіти і науки облдержадміністрації при фінансовій підтримці Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Протягом року керівництво Департаменту і Центру відвідували території та знайомили керівників шкіл зі станом процесу децентралізації в регіоні та підготовкою закладів освіти до впровадження ідей Нової української школи в життя.

На семінарі були підбиті підсумки спільної роботи Департаменту і Центру в умовах процесу децентралізації в регіоні. Зі звітами та презентаціями виступили Зубкова Л.І., начальник відділу освіти Білокуракинської селищної ради, Коновалова В.Ф., начальник відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації, Юхновець О.П., начальник відділу освіти Сватівської райдержадміністрації, Суська Л.І., начальник відділу освіти Троїцької райдержадміністрації, Селіхов О.В., начальник відділу освіти Новоайдарської райдержадміністрації.

З особливостями процесу децентралізації області та стану фінансування ознайомили присутніх Власенко Р.Г. та Терент`єва О.Л., радники з питань децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування.

Особливої уваги присутніх набуло питання характеристики та  впровадження в практику роботи шкіл проекту LEGO Foundation. Керівники змогли не тільки ознайомитися з даним проектом, а ще й попрактикуватися з шістьома цеглинками LEGO.

Департамент освіти і науки дякує за співробітництво Луганському відокремленому підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в особі Агібалова І.В., Дрожжина Д.Ю., Власенко Р.Г., Терент`євої О.Л.