Відбулася основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мовСьогодні 1 липня 2020 року відбулася основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов, яка проводилась у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Для проведення єдиного вступного іспиту в м. Сєвєродонецьк було створено 4 пункти, які повністю відповідають вимогам Українського центру оцінювання якості освіти та рекомендаціям Головного державного санітарного лікаря. Всі пункти забезпечені дезінфікуючими засобами, медичними масками, пірометрами, захисними засобами для медичних працівників.

Всі пункти проведення ЄВІ своєчасно отримали контейнери з тестовими матеріалами, розрахованими на 53 аудиторії в першу зміну та на 49 аудиторій в другу зміну. Роботу пунктів єдиного вступного іспиту забезпечували 137 педагогічних працівників в першу зміну та 128 педагогічних працівників в другу зміну, які виконували обов’язки персоналу пунктів.

Для участі в єдиному вступному іспиті зареєструвалися в першу зміну 782 учасника, безпосередню участь взяли 611 вступників, що складає 78,1% від загальної кількості.

У другу зміну зареєструвалися 726 учасників, безпосередню участь взяли 557 учасників, що складає 76,7% від загальної кількості.

Допуск вступників до пункту ЄВІ завершився за 10 хвилин до початку вступного іспиту. Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію, за результатами якої не було виявлено жодного учасника з ознаками ГРЗ.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 01.07.2020 року № 109 під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів).

На складання ЄВІ було відведено 60 хвилин. Тест єдиного вступного іспиту складався з двох частин з загальною кількістю завдань – 42. За умови правильного виконання усіх завдань вступник має можливість отримати 42 бали.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників не пізніше ніж через 14 календарних днів.

Нагадуємо, що 3 липня в м. Сєвєродонецьк буде функціонувати один пункт проведення єдиного фахового вступного випробування, для участі в якому зареєструвалося 282 учасника.