Відзначення Дня знань у Новоайдарському районі1 вересня 2018 року стартував новий навчальний рік у закладах освіти Луганської області. Урочисту лінійку у Бахмутівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради відвідав перший секретар Посольства Республіки Білорусь в Україні Андрій Губкин.

Такий візит не є випадковим, адже до школи, яка розташована на лінії зіткнення, в рамках проекту гуманітарної допомоги саме з Білорусі були доправлені новенькі шкільні парти, якими укомплектували чотири початкові класи закладу.

В урочистостях також узяли участь заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту освіти і науки Юрій Стецюк, голова Новоайдарської райдержадміністрації Віктор Сергієнко.

Гості сердечно привітали учнів, батьків та педагогів школи з Днем знань, побажали подальших успіхів та висловили щиру вдячність Уряду та Президенту Республіки Білорусь за наданий шкільний інвентар, відзначивши важливість такої гуманітарної акції напередодні впровадження в школах Луганщини загальнодержавного проекту освітніх реформ «Нова українська школа».