Відбулося відправлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на відпочинок та оздоровлення до м. Анталія, Туреччинаsam_519717 вересня 2016 року о 15-00 навпроти торгівельного комплексу «Мир» за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 15 відбулося відправлення 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на відпочинок та оздоровлення до м. Анталія, Туреччина.

Захід відбувся за участю керівництва  Луганської обласної державної адміністрації та Стецюка Юрія Вікторовича, директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

sam_5204sam_5191

Поїздку для 16 дітей зазначеної категорії  комунального закладу «Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» та 3 вихованців Щастинської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів у період з 19.09.2016 по 26.09.2016 організував на безоплатній основі «АнексТур» за участю Громадської Організації «Черіті Тюнер» в рамках благодійного проекту «Відкрий дитині світ!». Тур включає в себе авіапереліт, проживання в готелі високого рівня, трансфер, харчування, екскурсійну програму.