Військово-патріотична естафета для школярів15 травня 2019 року Головне територіальне управління юстиції у Луганській області організувало військово-патріотичну естафету під назвою «Сила нації» на базі полігону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області з метою вшанування геройського чину бійців за незалежність української держави, історії визвольних змагань та української військової традиції. На захід були запрошені 30 вихованців комунального закладу «Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів».

Під час естафети учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежних, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Пожежні рятувальники  розповіли учням про те, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися спортивні естафети та демонстрація способів гасіння пожеж різної категорії складності.

Після проходження естафети вихованців пригостили смачним чаєм з солодощами, школяри фотографувались з пожежними  та мали змогу роздивитись костюми, в яких вони працюють. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка і відповідали на запитання школярів.  Під час зустрічі представники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій   звернули увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли про те, як правильно діяти у разі небезпеки.