Вітаємо призерів Олімпіади з біології!Одразу троє Сєвєродонецьких учнів посіли ІІІ місце в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з біології:

Гречененко Яромір, учень 8 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 м.Сєвєродонецька Луганської області.

Підготувала призера вчитель біології Фастова Інна Ігорівна.

Розумний, талановитий у всьому,  хлопець відмінно навчається у школі лише 11 та 12 балів! Також брав участь в міському етапі олімпіади з української мови, де посів призове ІІ місце.

В шкільному етапі Яромір брав участь майже у всіх предметних олімпіадах: хімія, англійська мова, історія, географія, біологія, українська мова та література, де, звісно, у нього були призові місця. Але для ретельної підготовки хлопець обрав біологію.

Для Яроміра це був дуже кропіткий щоденний шлях, коли він опрацьовував велику кількість теоретичного та практичного матеріалу дистанційно під час онлайн-зустрічей із вчителем та самостійно.

Васильченко Кіріл, учень 8 класу СЗШ №13 м. Сєвєродонецька Луганської області.

Підготувала Кіріла вчитель біології Зозуля Тетяна Володимирівна.

Кіріл – цілеспрямований, відповідальний учень, який незважаючи на складні життєві обставини та дістанційну форму навчання, завзято та наполегливо опановує таку складну науку як біологія.

Киргиря Микита, учень 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Підготувала Микиту вчитель біології Лебейчук Раїса Василівна.

Микита – різностороння спрямована людина, прагне розвиватися та йти вперед. Мав 7 призових місць у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2022-2023 навчальному році. Цікавиться багатьма предметами: історія, біологія, географія. Захоплюється археологією, працював в “Медіа  академії”.

Не втомлюємося захоплюватися нашими учнями та педагогами!

Вітаємо хлопців та педагогів! Бажаємо нових досягнень та перемог!