У Луганській області відбулося ЗНО з математикиСьогодні, 25 червня 2020 року, в Україні зовнішнє незалежне оцінювання стартувало тестуванням з математики.

В Луганській області створено 14 пунктів проведення ЗНО з математики, які розташовані у м. Сєвєродонецьку, Рубіжне, Лисичанську, Старобільску та с-ще Широкий Станично-Луганського району. З метою створення безпечних умов для учасників та персоналу всі пункти проведення ЗНО оснащені захисними та дезінфікуючими засобами в повному обсязі.

Всі пункти проведення ЗНО з математики отримали контейнери з тестовими матеріалами, розрахованими на 219 аудиторій.

Для успішного функціонування пунктів проведення ЗНО з математики зареєстровано 577 педагогічних працівників, які виконували обов’язки персоналу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

На ЗНО з математики зареєструвався 3191 учасник, в тестуванні взяли участь 2670 осіб, що складає 83,7% від загальної кількості зареєстрованих.

Явка учасників на пункти тестування з математики в Луганській області одна з найвищих по Україні.

Пропуск учасників до пункту проведення ЗНО здійснювався до 10.50. До участі в тестуванні з математики не було допущено 2 учасника у зв’язку з відсутністю в них документів. Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію, за результатами якої не було виявлено жодного учасника з ознаками ГРЗ.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики розпочалось об 11 годині.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2020 році складається із 35 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати за умови правильного виконання усіх тестових завдань складає 62 бали.

За перебігом процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 2 представники ЗМІ та 2 громадських спостерігачі. Зовнішнє незалежне оцінювання з математики відбулося без порушень процедури.

Департамент освіти і науки вітає за успішний старт зовнішнього незалежного оцінювання всіх залучених до організації та проведення ЗНО-2020.