ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА У ШКІЛЬНИХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ: ПРОБЛЕМИ, ПОШУКИ, ПЕРСПЕКТИВИ24 жовтня 2023 року відбулася друга Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Географічна освіта у шкільних та позашкільних закладах: проблеми, пошуки, перспективи”, організатором якої була кафедра екології, географії та хімії психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету.

Наряду з учителями закладів загальної середньої освіти та науковцями на конференції виступив студент кафедри, вихованець Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства Андрій Красильников. Разом з методистом Центру Олександром Вертеленком, він підготував доповідь “З досвіду вивчення ландшафтних особливостей гірських природних територіальних комплексів під час спортивних туристських походів”.

Поштовхом до написання наукової роботи став п’ятиденний спортивний туристський похід Українськими Карпатами, який наприкінці липня 2023 року здійснила туристична група під керівництвом Олександра Вертеленка, у складі якої був і Андрій.

Виступ зацікавив присутніх та був схвалений науковцями.

Бажаємо Андрію нових спортивних звершень та успіхів у навчанні!