Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок: «Любіть Україну, ставте амбітні цілі, досягайте своєї мети!»В гості до ліцеїстів Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» завітав Голова Служби зовнішньої  розвідки України Єгор Божок.

Керівника розвідувального відомства та його колег зустрів начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков, який ознайомив розвідників з навчально-матеріальною базою ліцею, історією закладу освіти  та його долею, пов’язаною з захопленням ліцею незаконними збройними формуваннями та подальшою передислокацією і відродженням на вільній український території у місті Кремінній.

Після цього Єгор Божок та офіцери, які його супроводжували, зустрілися з ліцеїстами, офіцерами та педагогічними працівниками ліцею .

Під час зустрічі Єгор Божок висловив вдячність вихованцям за те, що вони обрали шлях становлення своєї особистості як майбутніх захисників України у такий відповідальний для нашої держави час та подарував художню літературу для ліцейської бібліотеки.