ГОЛУБ МИРУ!   21 вересня, у Новоайдарській обласній санаторній школі-інтернаті відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню миру – «Голуб Миру». 26 років тому у світі проголосили Міжнародний День Миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради цього.

Діти розповідали вірші, проспівали пісні. У виконанні учнів 7 класу ( класний керівник Козловська Ірина Василівна) був виконаний флешмоб, а потім у повітря запускали білих голубів, бо вони є птахами Миру, символом Миру.

Голубка біла, ти лети у світ Хай буде мир у небі голубому. Бо голуб миру, кажуть з давніх літ, Приносить радість родові людському.

Пізніше у Центральному парку селища Новоайдар учні нашої школи роздали перехожим власноруч зроблених голубів і ще раз нагадали, що нам українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.