День Гідності та Свободи у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька21 листопада наша країна вже втретє святкує День Гідності та Свободи.

Колектив учнів та педагогів ВПУ №92 м. Сєвєродонецька стали свідками чудової патріотичної композиції, яку представили артисти Луганського музично – драматичного театру. У фойє музичного училища наші учні ознайомилися з фотовиставками, які були присвячені подіям революції Гідності.

Учні другого курсу в приміщенні читальної зали бібліотеки ВПУ №92 долучилися до вшанування героїв Майдану, переглянувши вже історичну хроніку листопада 2013 року і ознайомилися з фотовиставкою «Майдан Гідності».

Учні стали учасниками міської акції, присвяченої 3-й річниці Дня Гідності та Свободи, яка проходила біля міського будинку культури.

cimg6175Революція гідності довела всьому світові, що український народ неможливо поставити на коліна. Це народ волі, сили та незламного духу.

Всі заходи цього дня довели молоді, що бути патріотом України означає не лише безмежно любити свою країну, піклуватися про неї, працювати на її благо, але й віддавати за неї своє життя, як це зробили герої Небесної Сотні.