«День поля»«День поля» став уже традиційним для учнів Кудряшівської школи і працівників приватного підприємства «Каут». Співдружність між навчальним закладом і сільгосппідприємством триває впродовж десятиліття. І чотири роки поспіль директор ПП Валерій Іванович Каут прямо у полі проводить інтегровані уроки біології і географії для учнів Паланки імені Богдана Хмельницького, що діє при Кудряшівській школі.

Цього разу Валерій Іванович розповів дітям та гостям  про пшеницю як про культуру, її фази росту пшениці, про секрети врожайності і сорти, про те, як вироститии екологічно чисту продукцію і таке зерно, щоб з нього вийшли якісні макаронні вироби, високі пиріжки та духм’яний хліб.

Побували і на кукурудзяних полях, і на соняшникових. Подорожуючи полями, діти осягнули усю важливість і складність землеробської праці.

На базі підприємства дорогих гостей  чекав колектив підприємства.

Школярі подарували присутнім запальні козацькі танці і пісні, а робітники підприємства кожному учаснику свята – жовто-блакитні і рожеві кульки (кольрів національного і козацького прапорів), які урочисто випустили в небо.

І це ще було не все. У мальовничому затишку дерев, біля ставка, школярів чекала ситна каша та яскраві смачні торти. Хто гарно працює – смачно їсть і красиво відпочиває.