День самоврядування в Сєвєродонецькій обласній санаторній школі14 травня у Сєвєродонецькій обласній санаторній школі пройшов день самоврядування. До цього дня уся учнівська родина  старанно готувалася, продумували все до останньої дрібниці аби цей день  пройшов цікаво для усіх членів шкільної родини.

Самоврядування в школі – це не лише важлива складова освітнього процесу, але й потужний інструмент для розвитку учнівської ініціативи та відповідальності. Кожен учень має можливість брати участь у прийнятті рішень та управлінні шкільним життям. Завдяки самоврядуванню, учні вчаться співпраці, комунікації та розв’язанню конфліктів, а також набувають навичок лідерства та організації. Це стимулює їхній розвиток як особистостей і формує громадянську свідомість. Крім того, самоврядування в школі сприяє створенню демократичної атмосфери, де кожен учень відчуває свою важливість і можливість впливати на події навколо себе.

День самоврядування в санаторній школі став справжнім випробуванням для дітей і вихователів. Між здобувачами освіти 10-11 класів розподіли ролі та обов’язки вихователів. Вони допомагали молодшим дітям з виконанням домашніх завданнь, сиділи на уроках з ними, здійснювали виховні моменти. Впродовж усього дня вихователі відвідували уроки та контролювали виховний процес. Діти із зацікавленістю виконували покладену на них роботу та доручення вихователів.

День самоврядування приніс багато позитивних емоцій, задоволення. Виконуючи свої обов’язки, вихованці відчули наскільки відповідальна та нелегка праця вихователя.