Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації оголошує конкурсний відбір на посаду директора Новопсковського професійного аграрного ліцею (смт Новопсков Луганської області)У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, педагогічний стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної освітим або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному закладі, не менше 3 років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Строк подання заяв – 14 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

– заяву на участь у конкурсному відборі;

– особовий листок з обліку кадрів з фотографією;

– автобіографію;

– копії документів про вищу освіту;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., №39, ст.1656)

– копію паспорта, засвідчену претендентом; 

– копію трудової книжки;

– довідку про наявність або відсутність судимості; 

– інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; 

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

– програму розвитку навчального закладу;

Копії документів, які подаються претендентом/кою (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента/ки, засновником або нотаріально.

         Документи претендент подає комісії особисто або надсилає поштою на адресу: Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, вул. Вілєсова, 10, м. Сєвєродонецьк, Луганська область,  Україна, 93411; E-mail: osvita@loga.gov.ua

                 Телефон для довідок: (06452) 5-48-73

        

Заступник директора Департаменту –начальник управління освіти та науки,голова комісії з конкурсного відбору Т.ТКАЧОВА

 

Наказ 17