Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації оголошує конкурсний відбір на  посаду директора Вищого професійного училища № 94 (м. Лисичанськ Луганської області)       У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, педагогічний стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної освітим або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному закладі, не менше 3 років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.    

          Строк подання заяв – 14 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

– заяву на участь у конкурсному відборі;

– особовий листок з обліку кадрів з фотографією;

– автобіографію;

– копії документів про вищу освіту;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., №39, ст.1656);

– копію паспорта, засвідчену претендентом; 

– копію трудової книжки;

– довідку про наявність або відсутність судимості; 

– інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; 

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

– програму розвитку навчального закладу;

         Копії документів, які подаються претендентом/кою (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента/ки, засновником або нотаріально.

        Документи претендент подає особисто або надсилає електронною поштою комісії на адресу: Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, вул. Вілєсова, 10, м. Сєвєродонецьк, Луганська область,  Україна, 93411; E-mail: osvita@loga.gov.ua

            Телефон для довідок: (06452) 5-48-73

   

Заступник директора Департаменту – начальник управління освіти та науки, голова комісії з конкурсного відбору Ткачова Т.М.

 

Наказ 182 С-к