Десять шкіл Попаснянського та Новоайдарського районів отримали тематичні друковані матеріали з основ мінної безпекиЦе вже друга гуманітарна акція, ініційована командуванням Об’єднаних сил.

Особисто для навчальних закладів їх передали начальник Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об’єднаних сил, полковник Андрій Корабельний, помічник командувача Об’єднаний сил стратегічних комунікацій, полковник Юрій Гуменний та офіцер з протимінної діяльності Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об’єднаних сил Лариса Родченко.

Окрім цього, учні молодших класів Попаснянського та Новоайдарського районів отримали ігрові набори, розмальовки, комікси, буклети, блокноти, зошити й інше шкільне приладдя, які розповідають про заходи безпеки під час перебування на територіях, де можуть знаходитися міни та боєприпаси.

У свою чергу, директора закладів освіти подякували цивільно-військовому співробітництву за допомогу щодо обізнаності дітей, які проживають поблизу лінії зіткнення, про смертельну небезпеку при виявлені невідомих вибухових предметів, а також активну підтримку у національно-патріотичного виховання молоді та проведення занять з мінної безпеки.

Більше фото: https://www.facebook.com/osvitaloda