Додаткова сесія ЗНО завершилась тестуванням з географіїСьогодні, 14 липня 2021 року, завершилася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестуванням з географії.

Для проведення ЗНО з географії під час додаткової сесії залучено 10 педагогічних працівників, які виконували обов’язки персоналу пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Всі вони пройшли навчання та інструктаж.

Пропуск учасників до пункту проведення ЗНО розпочався о 09.50 та продовжувався до 10.50. Під час пропуску медичний працівник проводив термометрію та візуальний огляд учасників на предмет виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Жодного учасника з ознаками ГРЗ не виявлено.

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з географії під час додаткової сесії зареєструвалось 35 учасників, з них 14 осіб взяли безпосередню участь у тестуванні, що складає 40% від загальної кількості зареєстрованих.

Відповідно до листа Українського центру оцінювання якості освіти від 14.07.2021 року № 02-20-13/1460 під час технологічної перерви загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів) не здійснювався.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з географії складався з 54 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 90 балам.

Попереду випускників очікує важливе випробування – вступ до закладів вищої освіти. Бажаємо абітурієнтам вступити до омріяних вишів, навчатися сумлінно та в подальшому стати висококваліфікованими спеціалістами.