Додаткова сесія з історії УкраїниСьогодні, 12 липня 2021 року, відбулася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Для проведення ЗНО з історії України під час додаткової сесії залучено 19 педагогічних працівників, які виконували обов’язки персоналу пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Всі вони пройшли навчання та інструктаж.

Пропуск учасників до пункту проведення ЗНО розпочався о 09.50 та продовжувався до 10.50. Під час пропуску медичний працівник проводив термометрію та візуальний огляд учасників на предмет виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Жодного учасника з ознаками ГРЗ не виявлено.

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України під час додаткової сесії зареєструвалось 77 учасників, з них 50 осіб взяли безпосередню участь у тестуванні, що складає 64,9% від загальної кількості зареєстрованих.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12.07.2021 року № 120 під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів), за результатами якого учасників, що порушили процедуру тестування, не було виявлено.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України складався з 60 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 94 балам.

13 липня 2021 року додаткова сесія ЗНО продовжиться тестуванням з біології, для участі в якому зареєструвалися 49 учасників.