Діяльність освітніх центрів «Донбас-Україна» у Луганській області (оперативна інформація станом на 12.09.2017)Станом на 12 вересня 2017 року до освітніх центрів «Донбас – Україна» за консультацією звернулось 1284 особи.

Направлено для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації  до школи для отримання документу державного зразка:

про базову загальну середню освіту – 11 абітурієнтів;

про повну загальну середню освіту – 50 абітурієнтів;

про базову загальну середню освіту та повну загальну середню освіту – 35 абітурієнтів;

подали документи для вступу до ВНЗ  із тимчасовою довідкою (тобто вже пройшли річне оцінювання та державну підсумкову атестацію) – 93 абітурієнти;

подали документи для вступу до ВНЗ  із документом державного зразка (за вступними іспитами) – 349 абітурієнтів.

Загальна кількість вступників, прийнятих на навчання до ВНЗ через освітній центр «Донбас – Україна», становить 414 осіб, з них 298 студентів навчатимуться за рахунок державного бюджету, за контрактом – 116 студентів.

Пам’ятаймо, що всі українські випускники, незалежно від місця навчання, мають рівні права на здобуття освіти. Звертаючись до учнів з непідконтрольних територій та територій проведення АТО, вкотре наголошуємо: вас з нетерпінням чекають у освітніх центрах «Донбас – Україна», бо ви потрібні Україні, а Україна потрібна вам!