Запрошуємо абітурієнтів до вступу в «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»До уваги юнаків!

Луганський обласний ліцей-інтернат

«Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»

тепер знаходиться у м. Кремінна буклет

У мальовничому куточку санаторно-курортної зони Кремінної активно готується до прийому перших абітурієнтів «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Відомий далеко за межами Луганщини навчальний заклад, який переміщений з тимчасово окупованої території, відкриває нову сторінку своєї біографії.

 

До кадетського корпусу приймаються юнаки, які закінчили 9 класів, фізично здорові та не мають оцінок початкового рівня.

  Абітурієнти надають до приймальної комісії наступні документи:
  • копію свідоцтва про народження;
  • педагогічну характеристику засвідчену підписом директора та печаткою навчального закладу;
  • оригінал та 2 копії свідоцтва та додатку про базову неповну загальну середню освіту;
  • довідку з місця проживання та складу сім’ї (або довідку переселенця);
  • 4 фотокартки розміром 3х4 см без головного убору;
  • медичну довідку (форма 0-86 у);
  • медичну довідку про зроблені щеплення (форма 63)

Ліцеїсти (кадети) під час навчання забезпечуються 4-х разовим харчування, безкоштовною формою одягу встановленого зразку та мешкають у гуртожитку казарменого типу. Термін навчання – 2 роки (10 – 11 кл.)

Після закінчення кадетського корпусу випускники мають право на вступ до навчальних закладів Міністерства оборони України та інших силових структур на пільгових умовах.

Багаторічні традиції навчання та виховання – запорука успішного навчання та вступу випускників кадетського корпусу до найкращих навчальних закладів України.

  Приймальна комісія працює за адресою: м. Кремінна, вул.Мічуріна, 18 (3-й інтернат) з 9.00 до 14.00 (крім неділі)   Додаткова інформація за телефонами приймальної комісії: 0505959408; 0634544762 E-mail: milliceum@gmail.com