Запрошуємо студентів університетів долучитися до історико-правової інтелектуальної гри «VERITAS»!28 березня 2020 року о 10.00 год. в м. Сєвєродонецьку на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка (вул. Донецька, 1, м. Сєвєродонецьк, Луганська область) планується проведення фінального етапу обласної історико-правової інтелектуальної гри «VERITAS».

Організатором Гри є Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка за інформаційної підтримки Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

Метою заходу є сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги та гордості за героїчне минуле та встановлену правову традицію в Україні, підвищення рівня історичних, правових знань й уміння застосовувати їх в правозастосовній практиці.

Заявки від студентських команд університетів приймаються до 28 лютого 2020 року. Для оформлення заявки необхідно заповнити google-форму на сайті ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка https://docs.google.com/forms/d/1-5yn9AjpZp3qu8DobYPMERe_0iROAQE8Q5w383uisIo/edit.

Запрошуємо студентів до участі в Грі. Про наміри стати учасниками заходу просимо попередньо поінформувати його організатора.

Контактна особа: Вікторія Пилипенко, к.і.н., старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка, тел. +38066 092 00 89.