ЗМАГАННЯ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ЮНАКІВ26 вересня 2020 року, напередодні Всесвітнього Дня туризму, у м. Рубіжне відбулися змагання з пішохідного туризму Чемпіонату Луганської області (ІІ етапу Чемпіонату України) з видів спортивного туризму серед юнаків. Організаторами змагань виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. У змаганнях взяли участь 70 юних туристів з мм. Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінського, Старобільського, Попаснянського районів та Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Під час урочистого відкриття з Днем туризму учасників змагань привітали Тетяна Сідєльнікова, директор Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, Вікторія Сидорчук, начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Луганської області, Олена Бутенко, провідний спеціаліст управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області. Вони побажали юним спортсменам успіхів та вдалих стартів.

Юні туристи долали перешкоди на дистанції «Смуга перешкод» особисто-командних змагань: маятник, переправа по колоді, навісна переправа, спуск «дюльфер», спуск по крутопохилим перилам та ін.

За підсумками змагань кращі результати показали:

  • у середній віковій групі серед дівчат – І місце посіла Шпакова Анна (Сєвєродонецький ЦТКЕУМ), ІІ місце – Корець Карина (Попаснянський р-н), ІІІ місце – Пономаренко Кіра (м.Рубіжне) та Десятиченко Тетяна (Попаснянський р-н) та серед юнаків – І місце посів – Биков Ярослав (Сєвєродонецький ЦТКЕУМ), ІІ місце – Чакін Дмитро (Старобільський БТДЮ), ІІІ місце – Гончаров Олексій (Старобільський БТДЮ).
  • у старшій віковій групі серед дівчат – І місце посіли Воробйова Вікторія (м.Рубіжне) та Дівенок Ірина (Сєвєродонецький ЦТКЕУМ), ІІ місце – Кочергіна Ольга (Сєвєродонецький ЦТКЕУМ), ІІІ місце – Андрюшина Катерина (м.Рубіжне) та серед юнаків – І місце посів Красильников Андрій (Луганський ОЦДЮТК), ІІ місце – Яшнік Данило (Сєвєродонецький ЦТКЕУМ), ІІІ місце – Осока Данило (Луганський ОЦДЮТК).

У загальнокомандному заліку у середній групі І місце посіла команда Сєвєродонецького Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, ІІ місце – команда міста Рубіжного, ІІІ місце – команда Попаснянського району.

У загальнокомандному заліку у старшій групі І місце посіла команда міста Рубіжного, ІІ місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства та ІІІ місце посіла команда Сєвєродонецького Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Вітаємо учасників змагань та чекаємо на змаганнях з велосипедного туризму.